Negatywne komentarze w internecie to dziś powszechne zjawisko. Krytyka, hejt, fake newsy, wyraz zwykłej niechęci do marki… to wszystko stanowi coraz większy problem, który powoduje obniżanie całościowej oceny danego punktu przez konsumenta i wzbudza niechęć wśród potencjalnych klientów czy partnerów biznesowych.

Nie ma znaczenia, czy prowadzisz mały sklep, dużą restaurację czy popularny hotel. Nowe technologie i łatwy dostęp do mediów społecznościowych powodują, że opinie online na temat naszego biznesu wpływają nagle i budzą zainteresowanie klientów.

Pamiętaj jednak, że nie jesteś bezradny wobec internetowych zagrożeń. Nasi doświadczeni analitycy pomogą Ci – w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa – zarządzać opiniami na temat Twojej firm, które codziennie pojawiają się on-line.

Od początku naszej działalności przeprowadziliśmy już ponad 14 tys. legalnych interwencji chroniących wizerunek naszych Klientów! Usuwanie negatywnych komentarzy pozwoliło zadbać o dobre imię setek firm i instytucji.

Zobacz także: Zarządzanie marką – co może zaszkodzić firmie?

Jeśli wiesz, że istnieją negatywne i nieprawdziwe komentarze, skorzystaj z naszych usług. Oferujemy działania z zakresu usuwania negatywnych opinii, komentarzy i innych treści z Internetu, w tym stałego monitoringu wizerunku on-line.

Usługa usuwania negatywnych opinii obejmuje:

  • Dogłębną analizę i klasyfikację zagrożeń wizerunkowych (wpisy, negatywne opinie, negatywne komentarze);
  • Konsultacje i doradztwo prawne na każdym etapie realizacji zlecenia;
  • Identyfikację źródeł i kontakt z administratorami portali społecznościowych i forów dyskusyjnych;
  • Usunięcie negatywnych opinii zagrażających wizerunkowy produktu bądź firmy;
  • Archiwizację usuniętych negatywnych wpisów.
  • Działania niestandardowe w momencie, gdy zawiodą dotychczasowe metody na usuwanie negatywnych opinii, komentarzy i innych treści.

Dlaczego warto skorzystać z usług usuwania negatywnych komentarzy?

  • Masz pełną kontrolę nad wizerunkiem swojej firmy w internecie;
  • Kontrolujesz sytuację i działasz prewencyjnie;
  • Zapewniasz dodatkową ochronę wizerunkową swojej działalności biznesowej.

Usuwanie negatywnych komentarzy w internecie to strategia!

Warto być przygotowanym na każdą ewentualność i podjąć realne działania, reagując szybko, rzetelnie oraz zgodnie z prawem. Pozwoli to zażegnać kryzys oraz uchronić firmę przed pogorszeniem wizerunku w oczach obecnych i potencjalnych klientów i partnerów.

apostołowie opinii
apostołowie opinii

Szukasz indywidualnej oferty dla usług usuwania negatywnych komentarzy z Internetu? Skontaktuj się z nami i opisz swój problem wizerunkowy. Odpowiemy w przeciągu 24 godzin, od otrzymania Twojego zapytania ofertowego.