Jak usunąć konto na Tik Toku? Można usunąć je na kilka sposobów. Dla wielu będzie to jednak trudniejsze, niż się wydaje. Czasem trzeba podać swój numer telefonu, żeby zweryfikować konto…

Jak usunąć konto na Tik Toku?

Być może po jakimś czasie aplikacja nam się znudzi. Może też nie spełni od razu naszych oczekiwań. Warto w takiej sytuacji wiedzieć, jak się jej pozbyć. Aby skutecznie usunąć swoje konto na Tik Toku, wystarczy kilka kroków. Najpierw trzeba przejść do panelu o nazwie “Ustawienia”, a następnie “Zarządzaj kontem”. W kolejnym etapie, na samym dole wcisnąć: “Rozważasz usunięcie konta?”. Można teraz nacisnąć ten tekst, aby bezpośrednio przejść do procesu usuwania swojego konta.

Jeśli nie podaliście wcześniej numeru, będziecie pewnie musieli to zrobić teraz. Aplikacja wymaga bowiem potwierdzenia zgody na usunięcie konta poprzez SMS, który dostaniecie na numer powiązany z kontem Tik Tok. Wystarczy wtedy kliknąć “Wyślij kod”, a następnie wpisać czterocyfrowy kod z SMSa.

Jak usunąć Tik Toka – ostatni etap

TikTok po chwili jeszcze raz zapyta, czy na pewno jesteśmy zdecydowani usunąć konto. Skoro już tu jesteśmy, to znaczy, że oczywiście tak! Wciskamy więc “kontynuuj”. Warto wiedzieć, że ten sam proces można przejść poprzez stronę internetową support.tiktok.com.

Jeśli nadal nie wiecie, co robić, poniżej poradnik w formie filmu.