NASZA OFERTA

Małe przedsiębiorstwa

Audyt wizerunku
firmy w Internecie

(social media, prasa online i inne obszary sieci)

  • oferujemy wykonanie analizy danych firm, marek i innych podmiotów, zarówno pod względem ilościowym, jak i jakościowym
  • przeprowadzimy szczegółową diagnozę wizerunku w sieci, w tym analizę blogów, forów dyskusyjnych i portali społecznościowych kluczowych z punktu widzenia klienta
  • nasz zespół oceni sentyment opinii. Zrobi to na podstawie wyników badania faktycznego stanu emocji (pozytywnych, negatywnych, neutralnych) lub badania natężenia słów negatywnych i pozytywnych wykonanego przez doświadczonych analityków.

Behawioralny
monitoring mediów

Monitoring e-wizerunku przygotowany przez naszych analityków to znacznie więcej niż zestawienia i statystyki powstałe na podstawie danych dostarczonych przez narzędzia do analizy danych internetowych.

Nasza usługa obejmuje regularne gromadzenie i skanowanie opinii dotyczących wizerunku firmy, bieżącą analizę i interpretację danych, filtrowanie zagrożeń ze względu na tematykę, a także rekomendacje działań osłonowo-naprawczych.

Prowadzimy cykliczne pomiary, a Państwo otrzymują przejrzystą prezentację danych oraz rzetelną interpretację wyników.

Cleaning – usuwanie negatywnych wpisów

(komentarzy, opinii)

W dobie ogromnej aktywności internautów na portalach społecznościowych, ogólnodostępnych witrynach i forach kryzys wizerunkowy może zostać wywołany nawet przez jeden wpis, powodujący efekt śnieżnej kuli krytyki.

Anonimowość działań prowadzonych w Internecie sprawia, że użytkownicy sieci czują się bezkarni, publikując komentarze bardzo negatywne, obraźliwe (hejt) lub zakłamujące rzeczywistość. W wielu przypadkach jesteśmy w stanie pomóc w usunięciu szkalujących treści z portali zarejestrowanych na terenie naszego kraju.

Od początku naszej działalności przeprowadziliśmy już ponad 30 tys. w pełni legalnych interwencji chroniących wizerunek naszych klientów i usunęliśmy kilkadziesiąt tysięcy opinii naruszających ich dobre imię.

Monitoring i usuwanie negatywnych opinii

(połączenie dwóch usług: behawioralny monitoring mediów + cleaning)

Monitoring e-wizerunku połączony z usuwaniem szkalujących treści to usługa zapewniająca całkowite bezpieczeństwo wizerunkowe marki w sieci i ochronę przed hejtem.

W ramach współpracy będziemy stale monitorować wizerunek Państwa firmy w Internecie i interweniować zawsze, gdy na portalach zarejestrowanych na terenie naszego kraju udostępnione zostaną wpisy naruszające dobre imię Państwa firmy.

Nasze działania obejmą zarówno stare komentarze, jak i nowe, które mogą się pojawić w czasie trwania naszej współpracy.

Usuwanie
wizytówki Google

Obecnie wizytówka Google jest jednym z pierwszych profili, na których potencjalni klienci sprawdzają opinie na temat firm. Google to również portal, na którym najczęściej dodawane są szkalujące treści, np. przez niezadowolonych klientów lub konkurencję.

W przypadku negatywnego wizerunku firmy na wizytówce Google najlepszym rozwiązaniem jest trwałe usunięcie całego profilu i ewentualne założenie nowego, który nie będzie zawierał żadnych ocen ani komentarzy.

Takie działanie pozwoli na szybkie rozwiązanie problemu szkalujących treści i poprawę wizerunku firmy w oczach internatów.

Ponad

8000

Zadowolonych
klientów

Ponad

3000

Zrealizowanych
projektów

Ponad

10.000

Usuniętych
krzywdzących wpisów

Ponad

500.000

Przeanalizowanych
opinii

profesjonalne wsparcie w trakcie kryzysu

identyfikacja i klasyfikacja wszelkich zagrożeń

audyt e−wizerunku


Masz pytania? Porozmawiajmy!